Passers-By
Kurt Mühlenhaupt (Klein Ziescht 1921 - Bergsdorf 2006)
Lot-No. 268
Proceeds : 600 €
Oil/masonite, 40 x 42 cm, lo. middle sign. a. dat. Curt Mühlenhaupt 1972. - German painter.
Kurt Mühlenhaupt: Passers-By
Passers-By
Lot-No. 268
Proceeds : 600 €